Nabízíme

KURZY POSLUŠNOSTI + socializace
Cílem kurzu je především naučit psovody zvládat nácvik základních povelů (přivolání psa, chůze u nohy, sedni, lehni, vstaň, odložení, aport a překonávání jednoduchých překážek). Naučí se u nás správné výchově a vedení psího kamaráda. Dále je kladen důraz na socializaci. Socializace je učení pejska chovat se mezi ostatními psy a lidmi, je součástí kurzů poslušnosti. Seznámí se s novým prostředím a s různými typy překážek.

Příprava na výstavy
Máte pejska s průkazem původu? Rádi byste na výstavu, ale nevíte, jak na to? Neváhejte, zavolejte a přijďte mezi nás. Naučíme Vás i Vašeho psa výstavní etiketě. Dozvíte se, jak pejska přihlásit, co si obléci na sebe a jak Vašeho miláčka upravit na vrcholný den.


AGILITY
Základním principem agility je co nejrychleji a s co nejmenším počtem chyb proběhnout trať parkuru. Parkur je sestaven z různých typů překážek (jako jsou: tunel, kladina, slalom, klasické skokové překážky a další). Agility jsou sportem pro malé i velké psy. Základem úspěchu je dokonalá souhra mezi psovodem a psem a jejich vzájemná komunikace.


SPORTOVNÍ VÝCVIK
Sportovnímu výcviku se věnují hlavně služební plemena (německý ovčák, belgický ovčák, dobrman, rotweiler....), která většinou k chovnosti potřebují zkoušku z výkonu. Stejně tak lovecká plemena potřebují k chovnosti lovecký výcvik, který je možné po domluvě též absolvovat. Součástí sportovního výcviku je základní poslušnost, stopa a obrana. Završením výcviku je skládání zkoušek z výkonu a účast na závodech a soutěžích.


DOG - DANCING
Naučíte se společně se svým pejskem pohybovat za doprovodu hudby. Kurzy dogdancingu jsou určeny pro všechny psy různých plemen i voříšky včetně štěňat. Zájemci o lekce dog - dancingu nejsou, tudíž se žádný kurz otevírat v brzké době nebude.

TOPlist